Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Життєвий принцип – не буває безвихідних ситуацій, життя завжди дає шанс і важливо не втратити його.

 

Кривицький Антон Федорович

БІОГРАФІЯ

Народився 8 червня 1945 р. у селі Виноградному Одеської області.
Освіта вища. У 1969 р. отримав диплом інженера-будівельника Львівського політехнічного інституту.
Трудову діяльність розпочав у 17 років слюсарем на Луцькому електроапаратному заводі, працював у Луцькому заводоуправлінні будматеріалів. Закінчив Вищу партійну школу при ЦК КПУ. З 1984 р. працює в органах місцевого самоврядування: спершу - головою Нововолинського міськвиконкому, у 1987-1991 рр. - головою Луцького міськвиконкому, у 1991-1992 рр. – першим заступником голови Волинського облвиконкому, у 1992-1994 рр. – головою комітету інвестицій, будівництва, архітектури і містобудування Волинської облдержадміністрації. З 1994 р. тричі обирається Луцьким міським головою.
Секретар Волинського обкому СДПУ(о). Почесний член громадського об’єднання ”Рідне місто”.
“Мета життя – служіння людям. Життєвий принцип – не буває безвихідних ситуацій, життя завжди дає шанс і важливо не втратити його. Найприємніше у роботі – ефективні результати зусиль щодо розвитку міста загалом і зростання благополуччя людей зокрема”.
У людях найбільше цінує працелюбність, порядність і творчу ініціативу. Вважає, що керівник міста повинен бути не лише вмілим господарником, а й політичним менеджером, а ефективність управління містом залежить від активності територіальної громади. Прихильник реформаторських методів роботи.
Автор запатентованої в Україні єдиної комп’ютерної системи обліку об’єму наданих житлово-комунальних послуг і розрахунків за них. Ініціатор багатьох нормативно-правових актів, що згодом набрали статусу законів держави. За його сприяння Луцьк є територією для впровадження загальнодержавних і міжнародних пілотних проектів.
Член-кореспондент Академії підприємництва та менеджменту України, кандидат економічних наук, доцент, практикує викладацьку діяльність на кафедрі містобудування Луцького державного технічного університету. Працює над докторською дисертацією. Заслужений економіст України. Нагороджений орденом “За розбудову України” ім. М. Грушевського, двома медалями, ювілейними нагородами Української православної церкви Київського та Московського патріархатів.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»